Registrace

 

10.2. 2017 - ATLAS: hledání Higgsova bosonu pro studentky

 

Pokud jste studentka a chcete se přihlásit na cvičení na experimentu ATLAS - hledání Higgsova bosonu na datum  10. února, posílejte, prosíme, e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uveďte, prosíme, jméno, příjmení, ročník a oficiální název gymnázia, na které chodíte. Můžete se zároveň přihlásit na datum 7.4. (jedná se o různá cvičení).

Cvičení:

"Hledání Higgsova bosonu z rozpadu Z0 na experimentu ATLAS na LHC"

  

7.4. 2017 - ATLAS a ALICE pro všechny

 

Registrovat na Masterclasses 2017 na 7.4. se můžete e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Uveďte, prosíme, jméno, příjmení, ročník a oficiální název gymnázia, na které chodíte, a také název cvičení, na které se chcete přihlásit.

 

Tento rok máme připravena dvě cvičení ze dvou velkých experimentů v CERN: 

"Hledání podivných částic na experimentu ALICE na LHC" 

"Zkoumání struktury protonu pomocí W bosonu na experimentu ATLAS na LHC."

 

Seznam přihlášených účastnic 10.2. 2017

ATLAS - hledání Higgsova bosonu:



Jméno Škola
1.  Eva Horalíková Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského
2.  Kristýna Haismanová Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
3.  Tereza Entlerová Gymnázium Jaroslava Seiferta
4.  Zuzana Fialková Gymnázium Sunny Canadian International School
5.  Anna Robbová Církevní gymnázium Plzeň
6.  Veronika Reckova Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
7.  Eliška Trojáková Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
8.  Magdaléna Cubrová Gymnázium Luďka Pika v Plzni 
9.  Jana Mertová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava
10.  Anna Niedermertlová Gymnázium Dr. Josefa Pekaře
11.  Jitka Mrázková Gymnázium Karla Čapka, Dobříš
12.  Sabina Novotná Gymnázium Ústavní
13.  Kateřina Hladká FJFI ČVUT
14.  Diana Krupová FJFI ČVUT
15.  Dominika Popelová FJFI ČVUT
16.  Eliška Štěpánková Gymnázium Dašická 1083, Pardubice
17.  Anna Fantová Gymnázium Palackého
18.  Anna Mouková FJFI ČVUT
19.  Lucie Sladká VOŠ, SPŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora
20.    

 

Seznam přihlášených účastníků 7.4. 2017

ALICE:



Jméno Škola
1.  Daniela Lichnovská  Gymnázium Ústavní
2.  Martin Kubů
Gymnázium Opatov
3.  Eva Horalíková Gymnázium Jiřího Gutha-Jarkovského 
4.  Soňa Burešová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
5.  Nella Hynková Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Hradec Králové
6.  Jakub Jelen Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína, Hradec Králové
7.  Anna Robbová  Církevní gymnázium Plzeň 
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    
16.    
17.    
18.    
19.    
20.    
21.    
22.    
23.    
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    


ATLAS - W bosony:



Jméno Škola
1.  Filip Kasík Gymnázium Botičská v Praze 2
2.  Tomáš Poledníček Gymnázium Botičská v Praze 2
3.  Jan Kovář Gymnázium ALTIS
4.  Jana Mertová Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava 
5.  Ekaterina Yaroslavtseva Gymnázium Jana Keplera 
6.    
7.    
8.    
9.    
10.    
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    
16.    
17.    
18.    
19.    
20.    
21.    
22.    
23.    
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    

 

International Particle Physics Masterclasses

Hlavní web projektu