Registrace - Staň se na den částicovým fyzikem

 

9.3. 2018

"Hledání Higgsova bosonu z rozpadu Z0 na experimentu ATLAS na LHC"

a

"Měření doby života půvabné částice jménem D0 na experimentu LHCb na LHC"

 

Mockrát děkujeme za zájem. Registrace na 9.3. byla již ukončena z důvodu naplnění stavu. Pokud máte zájem o CERN Masterclasses, ale nestihli jste již zapsat, můžete se stále přihlásit na Masterclasses na Matematicko-fyzikální fakultě UK 13.3. nebo 21.3., nebo na Přírodovědecké fakultě UP v Olomouci 16.3. Popřípadě se na Vás těšíme za rok.

Seznam přihlášených 9.3. 2018

 

ATLAS:



Jméno Škola
1.  Daniel Přibyl  Gymnázium Milady Horákové
2.  Radim Dvořák Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
3.    
4.  Karolína Volfíková Masarykovo gymnázium, Plzeň
5.  Marie Rozmušová Gymnázium Sokolov a KVC
6.  Netušil Prokop Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
7.  Jana Demjančuková Gymnázium Na Vítězné pláni
8.  Denisa Kaisrlíková Gymnázium Sokolov a KVC
9.  Kateřina Vránová Gymnázium Sokolov a KVC
10.  Kateřina Palivcová  Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
11.  Vaněk Antonín Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
12.  Lukáš Marek Gymnázium Sokolov a KVC
13.  Jan Toncar Gymnázium Sokolov a KVC
14.  František Volf Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
15.  Martin Baník Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
16.  Ondřej Baštař Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
17.  Lucie Bejčková Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
18.  Martin Benedikt Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
19.  Jiří Cellárik Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
20.  Vladěna Kovandová Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
21.  Ondřej Krš Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
22.  Jiří Markvart Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
23.  Eliška Pirnosová Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
24.  Filip Otto Rusina Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
25.  Ondřej Sladký Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
26.  Jan Souček Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
27.  Kateřina Soukupová Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
28.  Viktorie Valdmanová Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
29.  Karel Týr Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
30.  Tomáš Zajíc Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23, Plzeň
31.  Tomáš Pelák Střední škola Aplikované Kybernetiky
32.  Lukáš Válek Střední škola Aplikované Kybernetiky

 

LHCb:



Jméno Škola
1.  Tereza Entlerová Gymnázium Jaroslava Seiferta
2.  Tomáš Doležal Gymnázium Jana Keplera
3.  Kristýna Haismanová Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
4.    
5.  Zuzana Fialková Gymnázium Canadian International School
6.  Jakub Planka Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
7.  Batěk Tomáš Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
8.  Ešše Michal Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
9.  Hlaváč Stanislav Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
10.  Mařatová Andrea Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
11.  Michal Mikeska Gymnázium Ostrava - Zábřeh
12.  Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh
13.  Jan Przezwiecki  Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
14.  Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh
15.  Berenika Čermáková  Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
16.  Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
17.  Anna Vedlichová Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
18. Jindřich Jelínek Gymnázium, Olomouc - Hejčín
19.  Jiří Sedlák Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
20.  Jakub Míča Gymnázium Jana Nerudy
21.  Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
22.  Soňa Burešová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
23.  Dominika Němečková Gymnázium Canadian International School 
24.  Michal Košek Gymnázium Teplice
25.  Adéla Hanková První české gymnázium v Karlových Varech
26.  Josef Uher Gymnázium Jana Keplera
27.  Ondřej Fanta Gymnázium Jana Keplera
28.  Jindřich Neumann Gymnázium Jana Keplera
29.  Vít Chlupatý Gymnázium Jana Keplera
30.  Michal Gregor Gymnázium Jana Keplera

 

Náhradníci:



Jméno Škola
1.    
2.    
3.    
4.    
5.    

 

International Particle Physics Masterclasses

Hlavní web projektu