Registrace - Staň se na den částicovým fyzikem

 

9.3. 2018

"Hledání Higgsova bosonu z rozpadu Z0 na experimentu ATLAS na LHC"

a

"Měření doby života půvabné částice jménem D0 na experimentu LHCb na LHC"

 

Na 9.3. se můžete hlásit emailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Uveďte, prosíme, jméno, příjmení, ročník, oficiální název střední školy, na kterou chodíte a název cvičení, o které máte zájem.

 

Seznam přihlášených 9.3. 2018

 

ATLAS:



Jméno Škola
1.  Daniel Přibyl  Gymnázium Milady Horákové
2.  Radim Dvořák Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
3.  Dominik Horák Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova
4.  Karolína Volfíková Masarykovo gymnázium, Plzeň
5.  Marie Rozmušová Gymnázium Sokolov a KVC
6.  Netušil Prokop Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
7.  Jana Demjančuková Gymnázium Na Vítězné pláni
8.  Denisa Kaisrlíková Gymnázium Sokolov a KVC
9.  Kateřina Vránová Gymnázium Sokolov a KVC
10.  Kateřina Palivcová  Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
11.  Vaněk Antonín Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
12.  Lukáš Marek Gymnázium Sokolov a KVC
13.  Jan Toncar Gymnázium Sokolov a KVC
14.  František Volf Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
15.    
16.    
17.    
18.    
19.    
20.    
21.    
22.    
23.    
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    

 

LHCb:



Jméno Škola
1.  Tereza Entlerová Gymnázium Jaroslava Seiferta
2.  Jonáš Bubeník Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
3.  Kristýna Haismanová Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
4.  Pavel Štěch Česko-anglické gymnázium s. r. o., České Budějovice
5.  Zuzana Fialková Gymnázium Canadian International School
6.  Jakub Planka Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
7.  Batěk Tomáš Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
8.  Ešše Michal Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
9.  Hlaváč Stanislav Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
10.  Mařatová Andrea Střední průmyslová škola sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3
11.  Michal Mikeska Gymnázium Ostrava - Zábřeh
12.  Josef Knápek Gymnázium Ostrava - Zábřeh
13.  Jan Przezwiecki  Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
14.  Radomír Mielec Gymnázium Ostrava - Zábřeh
15.  Berenika Čermáková  Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
16.  Jakub Vaněk Gymnázium Kladno
17.  Anna Vedlichová Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
18.  Jakub Španger Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec
19.  Jiří Sedlák Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše
20.  Jakub Míča Gymnázium Jana Nerudy
21.  Kateřina Rosická Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora
22.  Soňa Burešová Gymnázium Jaroslava Heyrovského
23.  Dominika Němečková Gymnázium Canadian International School 
24.  Michal Košek Gymnázium Teplice
25.  Adéla Hanková První české gymnázium v Karlových Varech
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    

International Particle Physics Masterclasses

Hlavní web projektu